Invest in Lviv Region

Актуально16.01.2017

Екс-міністр економрозвитку називає головні помилки влади і суспільства і пояснює, як розкочегарити економіку і зробити Україну привабливою для світу

13.12.2016

Найбільший обсяг капіталовкладень надходить у промисловість

За три квартали 2016 року, в економіку країни залучено 204,5 млрд. грн. капітальних інвестицій.

У ЩО ВКЛАДАЮТЬ ІНВЕСТИЦІЇ?

Аналіз факторів за джерелами фінансування.

ВЛАСНІ ТА ДЕРЖАВНІ КОШТИ

ІНОЗЕМНІ ІНВЕСТИЦІЇ

ТЕНДЕНЦІЇ РОКУ, ЩО МИНАЄ

Зростання української економіки, пов’язані з опорою на видобуток та експорт продукції з низькою доданою вартістю, становлять до 2% на рік. З такими темпами нам ніколи не стати країною із сильною та розвинутою економікою, в рейтингах міжнародних організації ми ще довго будемо в групі «країн, що розвиваються».

07.11.2016

24 листопада 2016 року у Києві відбудеться черговий V Міжнародний форум «ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС ДЕНЬ». Мета форуму - об’єднання бізнес-спільнот Польщі та України для започаткування та розвитку спільних проектів, обміну досвідом та визначення стратегічних напрямів співпраці.

Форум буде проходити під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні.

Місце проведення:  НСК Олімпійський, зал “Олімпійський дворик”

(Київ, вул. Велика Васильківська, 55)

Програма форуму

Реєстрація тут

 

25.10.2016

Кабінет міністрів прийняв постанову про створення Офісу сприяння інвестиціям і призначив його директора, передає Економічна правда.

20.10.2016

XVI Міжнародний економічний форум у Львові: чого очікувати International Economic Forum "Львівщина – фабрика Європи" – саме таку назву матиме вже 16-ий Міжнародний економічний форум, який 3-4 листопада відбудеться у Львові. Про це повідомила Валентина Москаленко на своїй сторінці у facebook. Детальніше із програмою Форуму можна ознайомитись на сайті: http://ief.com.ua/.

15.03.2016

Представництво німецької економіки в Україні, у співпраці з Промислово-Торговельною палатою Мюнхена та Верхньої Баварії - у рамках експортних ініціатив - організовує для українських підприємств інформаційну ділову поїздку до Німеччини

29.02.2016

Щорічний «Словацько-Український бізнес-форум» буде проведено 26-28 квітня в Кошице, в Культурному парку, в рамках Днів України в Словаччині 19-28 квітня 2016 року (http://www.dniukrajiny.sk).

06.02.2016

Економічна правда повідомляє, що підприємці з Саудівської Аравії можуть інвестувати в сільськогосподарську галузь України 10,5 млрд доларів.

Про це пише "Новое время" з посиланням на саудівську газету Аль-Ватан.

Згідно з повідомленням, заява була зроблена після переговорів посла України в Саудівській Аравії Вадима Вахрушева з 25 саудівськими бізнесменами.

02.02.2016

24-25 лютого 2016 року у Львівській ТПП відбудеться “Форум енергоощадності”,у рамках якого запрошуємо до участі у НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕНЕРГІЯ  МАЙБУТНЬОГО».

02.02.2016

Семінар » Міжнародні стандарти Global GAP» відбудеться у Києві 9 лютого. Організатор заходу Київська торгово-промислова палата. Партнери

 Львівська Обласна Державна Адміністрація  Льівська Обласна Рада Львівська Міська РадаInSpirito Львівський Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг  Invest in Lviv  KPMG European Business Association Ernst & Young  Symphony Solutions Львівська торгово-промислова палата A&T Consulting