Invest in Lviv Region

Актуально27.02.2017

Микола Смолінський, президент польського фонду CEASC розмірковує про альтернативи зростання економіки, інституціональних учасників ринку і залученні фондових ресурсів в проекти

20.02.2017

"Щорічно кількість українських компаній в цьому рейтингу зростає. Це свідчення того, що наші успіхи не залишаються поза увагою з боку гравців світового ринку, наша країна здобула репутацію надійного постачальника технічних послуг", - зазначає СЕО Львівського IT-кластеру Степан Веселовський.

27.01.2017

Про це заявив президент Ради Шейх Емад Абу Алруб, виступаючи у четвер, 26 січня 2017 року, на першому засіданні Ради за участю українських та арабських ділових кіл.

"У нас є ідея – створити в Україні банк зі 100% арабським капіталом. Це значно полегшило б вихід на український ринок багатьох арабських компаній", - акцентував Шейх, уточнивши при цьому, що в ході переговорів представники Національного банку та Кабінету міністрів вже попередньо підтримали цю ідею.

"Арабські компанії хотіли б вкладати гроші в сільське господарство, переробну промисловість, а також великі інвестиційні об'єкти. Україна дуже багата країна. Багата на ресурси і людей", - підкреслив шейх.

Раніше арабські банки не могли вийти на український ринок через специфіку ісламського кредитування. Банківська діяльність в арабських країнах заснована на принципах шаріату, які забороняють накладати і стягувати позичковий відсоток, в першу чергу тому, що в ісламі є заборона на "риба" – лихварство. В ісламській системі банк кредитує окремі завдання – банк і позичальник об'єднують свої капітали для фінансування конкретного проекту, при цьому прибуток вони ділять у заздалегідь визначеному порядку і долях, а збитки - в залежності від пайової участі в капіталі.

16.01.2017

Екс-міністр економрозвитку називає головні помилки влади і суспільства і пояснює, як розкочегарити економіку і зробити Україну привабливою для світу

21.12.2016

І чому часто бізнес до цього виявляється не готовим

Україна, здавалося б, повністю втратила свою репутацію в очах інвесторів. Хто захоче вкладати гроші в падаючу економіку, яка, до того ж, знаходиться в стані перманентної політичної нестабільності і млявого військового конфлікту?

Але, мабуть, інвестори вважають інакше. І хоча темпи припливу капіталу в Україну за останні п'ять років значно впали, ще далеко не все втрачено. Так, за підсумками I півріччя 2016 року, згідно з даними Держстату, приплив прямих іноземних інвестицій в українську економіку склав $2,9 млрд. При цьому темпи відтоку капіталу поступово скорочуються. Якщо за I півріччя 2015 року з України було вилучено $351 млн., то за I півріччя нинішнього року ─ $330 млн.

13.12.2016

Найбільший обсяг капіталовкладень надходить у промисловість

За три квартали 2016 року, в економіку країни залучено 204,5 млрд. грн. капітальних інвестицій.

У ЩО ВКЛАДАЮТЬ ІНВЕСТИЦІЇ?

Аналіз факторів за джерелами фінансування.

ВЛАСНІ ТА ДЕРЖАВНІ КОШТИ

ІНОЗЕМНІ ІНВЕСТИЦІЇ

ТЕНДЕНЦІЇ РОКУ, ЩО МИНАЄ

Зростання української економіки, пов’язані з опорою на видобуток та експорт продукції з низькою доданою вартістю, становлять до 2% на рік. З такими темпами нам ніколи не стати країною із сильною та розвинутою економікою, в рейтингах міжнародних організації ми ще довго будемо в групі «країн, що розвиваються».

07.11.2016

24 листопада 2016 року у Києві відбудеться черговий V Міжнародний форум «ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС ДЕНЬ». Мета форуму - об’єднання бізнес-спільнот Польщі та України для започаткування та розвитку спільних проектів, обміну досвідом та визначення стратегічних напрямів співпраці.

Форум буде проходити під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні.

Місце проведення:  НСК Олімпійський, зал “Олімпійський дворик”

(Київ, вул. Велика Васильківська, 55)

Програма форуму

Реєстрація тут

 

25.10.2016

Кабінет міністрів прийняв постанову про створення Офісу сприяння інвестиціям і призначив його директора, передає Економічна правда.

20.10.2016

XVI Міжнародний економічний форум у Львові: чого очікувати International Economic Forum "Львівщина – фабрика Європи" – саме таку назву матиме вже 16-ий Міжнародний економічний форум, який 3-4 листопада відбудеться у Львові. Про це повідомила Валентина Москаленко на своїй сторінці у facebook. Детальніше із програмою Форуму можна ознайомитись на сайті: http://ief.com.ua/.

15.03.2016

Представництво німецької економіки в Україні, у співпраці з Промислово-Торговельною палатою Мюнхена та Верхньої Баварії - у рамках експортних ініціатив - організовує для українських підприємств інформаційну ділову поїздку до НімеччиниПартнери

 Львівська Обласна Державна Адміністрація  Льівська Обласна Рада Львівська Міська РадаInSpirito Львівський Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг  Invest in Lviv  KPMG European Business Association Ernst & Young  Symphony Solutions Львівська торгово-промислова палата A&T Consulting