Invest in Lviv Region

БанкиУ Львівській області свої філії мають усі великі банки, що функціонують в Україні. Загалом на території області налічується близько 500 відділень та близько 1000 банківських АТМ вісімдесяти банків.

АТ

АТ "Укрексімбанк"

Спеціалізується на обслуговуванні експортно-імпортних операцій і має великий досвід роботи у сфері міжнародних розрахунків. Банк виконує банківські перекази в усі країни світу, використовуючи кореспондентські рахунки. Мережа банків-кореспондентів Банку постійно розширюється та дозволяє оперативно здійснювати операції у будь-якій частині світу, що забезпечує обслуговування клієнтів без залучення третіх банків та значно знижує собівартість операцій.

Філія АТ "Укрексімбанк" у м. Львові,

Адреса: м. Львів, пл. Міцкевича, 4

Телефон: +380 32 297-12-53, 244-55-55

Веб-сайт:  www.eximb.com

 


 

ПАТ «Укрсоцбанк»

ПАТ "Укрсоцбанк" 

Публічне акціонерне товариство «Укрсоцбанк» на сьогодні — одне з найбільших системних універсальних банків України. Як одна з найнадійніших фінансових установ України, Банк пропонує повний комплекс сучасних фінансових та платіжних інструментів, що допомагають організаціям досягнути комерційного успіху.

ПАТ "Укрсоцбанк" є учасником авторитетної міжнародної UniCredit Group — однієї з найбільших фінансових організацій, географія якої охоплює 22 країни Європи і ще 27 країн світу. У Центральній і Східній Європі UniCredit Group має найбільшу міжнародну банківську мережу.

Львівська обласна філія

Адреса: м. Львів, пл. Міцкевича, 10

Телефон: +380 32 244-04-01, 244-05-48, 244-05-15

Веб-сайт:  www.unicredit.com.ua

 


 

ПАТ «Кредобанк»

ПАТ «Кредобанк»

ПАТ "КРЕДОБАНК" – це банк з найбільшою польською інвестицією у банківську установу України. На сьогодні у структурі акціонерного капіталу ПАТ "КРЕДОБАНК" інвестиції стратегічного акціонера PKO Bank Polskі SA становлять 99.6%.

Банк активно впроваджує нові банківські технології, європейські стандарти якості обслуговування клієнтів, розширює спектр фінансових послуг, динамічно реагує на ринкову кон'юнктуру та прагне налагодити довгострокові, взаємовигідні ділові відносини зі своїми клієнтами. Особливу увагу зосереджено на обслуговуванні роздрібних клієнтів і підприємств малого та середнього бізнесу.

Центральний банк ПАТ «Кредобанк» у м. Львові

Адреса: м. Львів, 79026, вул. Сахарова, 78

Телефон: +380 32 297-23-20, 297-23-02

Факс: +380 32 297-08-33

Веб-сайт: www.kredobank.com.ua

Е-mail: office@kredobank.com.ua

 


 

ПАТ

ПАТ "Райффайзен Банк Аваль"

Публічне акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль» створений у 1992 році. Із жовтня 2005 року банк став частиною банківської групи Райффайзен Інтернаціональ Банк-Холдинг АГ, Австрія.

Широкий перелік стандартних і новітніх банківських послуг надаються клієнтам Райффайзен Банку Аваль через загальнонаціональну мережу, до якої станом нв кінець 2011 року входили 909 відділень у великих містах, обласних і районних центрах, окремих селищах у всіх регіонах України. Так, у 2011 році британський фінансовий журнал Euromoney вп’яте відзначив Райффайзен Банк Аваль нагородою «Кращий банк в Україні».

Львівська обласна дирекція банку

Адреса: 79000, м. Львів,  вул. Матейка, 8

Телефон: +380 32 297–29–72, 297–29–82

Веб-сайт: www.aval.ua

 


 

ПАТ «Львів»

ПАТ «Львів»

ПАТ Акціонерно-комерційний Банк «Львів» - універсальний банк, який прагне задовольняти потреби своїх клієнтів та акціонерів, працюючи на ефективний кінцевий результат, використовуючи новітні технології та високопрофесійну команду працівників. Банк розпочав свою історію у 1990 році. У 2006 році група ісландських компаній стала стратегічними інвесторами банку.

Банк надає широкий спектр банківських послуг та індивідуальний підхід до клієнта. Бере активну участь у розробці та впровадженні регіональних програм з вирішення важливих для області проблем. Зокрема, програм енергозбереження, муніципальної програми розвитку міського транспорту, а також підтримки малого та середнього бізнесу.

Центральне відділення у м. Львові

Адреса: м. Львів, вул. Сербська, 1

Телефон: +380 32 245-64-34, 245-64-46, 245-64-10

Веб-сайт: www.banklviv.com

Е-mail: info@banklviv.com

 


 

ПАТ «Приватбанк»

ПАТ «Приватбанк»

ПриватБанк є лідером банківського ринку країни та найбільшим банком з вітчизняним капіталом. Послугами банку користується понад 23% населення України. Одним з пріоритетних напрямків роботи банку є розвиток комплексу сучасних послуг для індивідуального клієнта. На сьогодні банк пропонує фізичним та юридичним особам понад 150 видів найсучасніших послуг.

Західне головне регіональне управління

Адреса: м. Львів, вул. Гуцульська, 15

Телефон: +380 32 297-74-14

Веб-сайт: www.privatbank.ua


Партнери

 Львівська Обласна Державна Адміністрація  Льівська Обласна Рада Львівська Міська РадаInSpirito Львівський Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг  Invest in Lviv  KPMG European Business Association Ernst & Young  Symphony Solutions Львівська торгово-промислова палата A&T Consulting