Invest in Lviv Region

Логістичні компанії


 

Відповідно до чинного законодавства України юридичним особам дозволено здійснювати: міжнародні відправлення пошти, міжнародні експрес відправлення та міжнародні перевезення вантажів.

Міжнародні відправлення пошти

Міжнародні відправлення пошти – послуга, що надається підприємцям через державного чи приватного поштового оператора за умови, що вартість поштових перевезень юридичної особи не перевищує 300 євро. До поштових перевезень належатьь: поштові картки, листівки, секограми, бандеролі, відправлення з оголошеною цінністю, мішки «М», посилки. У Львівській області діє два відомих поштових оператора Укрпошта та СП «Росан».

 

Укрпошта

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта»

Входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв’язку України з 1994 року. Укрпошта сьогодні має понад 14 тисяч поштових відділень по всій території країни. Протягом року перевозить 40 тис. тонн періодики, загальний пробіг автотранспорту при цьому становить понад 100 млн км. Міжнародні поштові відправлення здійснюються в усі країни світу.

Львівська філія УДППЗ «Укрпошта»

Адреса: м. Львів, 79000, вул. Словацького, 1

E-mail: oper_lviv@ukrposhta.com

Тел. служби інформаційної підтримки Укрпошти: +380 800 500 440

Веб-сайт: www.lviv.ukrposhta.com

 


 

Росан

Спільне українсько-канадське підприємство «Росан»

Підприємство засноване 1992 року як базова структура Корпорації  «МІСТ» в Україні. Основний напрямок діяльності СП – міжнародні поштові відправлення з Канади, США, Австралії та Європи їх подальша доставка до адресатів, а також обробка відправлень в Україні для відправки в усі куточки світу. Доставка в Україну понад 1 млн. відправлень з різних куточків світу стала стабільною річною нормою для СП «Росан». Міжнародна пошта проходить через власні центри Міжнародного поштового обміну у Вестербурзі (Німеччина) та у Львові (Україна). Відправлення усіх форматів розмитнюють, сортують та відправляють до філій СП «Росан», які є у кожному обласному центрі України. Кур’єри компанії доставляють поштові відправлення безпосередньо до рук одержувача будь-де в Україні.

СП «Росан»

Адреса: вул. Зелена, 147, м.Львів, 79035, Україна

Тел.:  + 38 032 221-65-10 (11)

Факс: + 38 032 221-64-80

E-mail: head_office@rosan.com.ua

Веб-сайт: www.rosan.com.ua

 


Міжнародні експрес відправлення

Міжнародні експрес відправлення - належним чином упаковані товари та інші предмети, що переміщуються (пересилаються) експрес-перевізником будь-яким видом транспорту через митний кордон України з метою доставки одержувачу в обумовлений сторонами термін. Відправлення здійснюються за особливим документом -  уніфікованою митною квитанцією МД-1. На підставі МД 1 здійснюються прийняття товарів на зберігання митним органом, справляння з юридичних чи фізичних осіб платежів, що переміщуються ними через митний кордон України й підлягають оподаткуванню згідно із законодавством.

У Львівській області підприємці можуть здійснити міжнародні експрес доставки за допомогою компаній: Товариство «РОСАН Глобал», TNT Express, Компанія DHL, Компанія UPS.

 

РОСАН Глобал

Товариство «РОСАН Глобал»

Товариство засноване у 2005 році у м. Львові, є учасником Фінансово-промислової групи «РОСАН». Підприємство спеціалізується на доставці вантажів, оформлених як міжнародні експрес відправлення. Саме для обробки таких вантажів у 2008 р. створено єдину в Західній Україні Центральну сортувальну станцію, на якій проводиться обробка та митне оформлення як імпортних, так і експортних відправлень. Для юридичних осіб надаються послуги з доставки малогабаритних вантажів або в складі збірних вантажів. Мережа логістичних центрів розташована у США, Канаді, Німеччині та Польщі, регулярне сполучення між ними дозволяє оперативно доставляти вантажі.

ТзОВ «РОСАН Глобал»

Адреса: Львів, 79035, вул. Зелена, 147

Тел.: +38 032 244-03-18

Факс: +38 032 244-03-18

Моб.: +38 032 317-40-05

E-mail: info@rosan-global.com.ua

Веб-сайт: www.rosan-global.com.ua

 


 

TNT Express

TNT Express

В Україні працює з 1993 року. Компанія надає найширший спектр послуг з експрес-доставки, починаючи з послуги 9:00 Express (гарантованої доставки документів до 9 годин ранку найближчого робочого дня у великі міста Європи) і закінчуючи економічною послугою Economy Express (доставка менш термінових відправлень у більш, ніж 36 країн світу протягом 3 - 7 днів). Щотижня виконують понад 10 000 операцій з обробки документів та вантажів.

TNT Express

Адреса: 80383, Львівська область, Жовківський район, с. Малехів, вул. Галицька, 1-Б

Tел.: +38 032 224 52 94, +38 032 224 52 95, +38 032 224 52 96

Веб-сайт: www.tnt.com

 


 

Компанія DHL

Компанія DHL

Займається експрес-доставкою, повітряними, наземними, морськими перевезеннями, а також надає логістичні рішення. DHL поєднує у собі велику територію обслуговування з глибоким розумінням місцевих ринків. Мережа DHL охоплює більше 220 країн світу. DHL – це торгова марка групи компаній Deutsche Post DHL, прибутки якої за 2011 рік становили понад 53 мільярди євро.

DHL у Львові

Адреса:  79023 Львів, вул.Чернівецька, 9
Тел: +38 032 242-64-00

 


 

Компанія UPS

Компанія UPS

Заснована у 1907 році як кур'єрська служба в США, нині  – це багатомільярдна корпораціяю, що займає лідируючі позиції в області управління ланцюгами постачань, пропонуючи різноманітні варіанти синхронізації вантажних, інформаційних і грошових потоків.

UPS  у Львові

Адреса: м. Львів, 79000, вул.  Городоцька, 205

Тел.: +38 032 297-07-48

 


Міжнародні перевезення вантажів 

Міжнародні перевезення вантажів  – комплекс логістичних послуг, які надаються міжнародними транспортними компаніями підприємцю-замовнику з метою доставки вантажу у призначений пункт з однієї країни в іншу з мінімальними фінансовими та часовими витратами.

У Львівській області міжнародними перевезеннями вантажів займаються: компанії «Бей-Транс»,  «Карпати-логістик», «ГалТранс-Логістик», Транспортно-експедиційна компанія «РАС Логістик»,  Е. ван Вайк та МОЯ Логістика.


Бей-транс: вантажні перевезення 

Бей-Транс

ТзОВ «Бей-Транс» – це українська експедиційна компанія, яку було засновано у 1996 році. Підприємство спеціалізується на перевезенні різного типу вантажів, в тому числі негабаритних та небезпечних й відрізняється персоналізованим підходом до потреб  клієнтів.
Послуги, які надає компанія:

  • Перевезення вантажів автомобільним, залізничним, морським та авіаційним транспортом;
  • Мультимодальні перевезення;
  • Консолідація вантажів;
  • Комплектування та обробка вантажів;
  • Професійні консультації з організації перевезень;
  • Допомога у підготовці документації для митних процедур

Бей-Транс

Адреса:79039, м. Львів, вул.. Юнаківа, 9

Тел.: +38 (032) 245-05-05

E-mail: office@beitrans.com

WEB: www.beitrans.com

 


Компанія «Карпати-логістик»

Компанія «Карпати-логістик»

Працює на ринку складської логістики і є один з найбільших складських комплексів у Західній Україні. Компанія  надає в оренду склади та офіси, проводить зберігання товарів, механізовані таі ручні роботи з вантажем, надає послуги з митного оформлення. Компанія «Карпати-логістик» здійснює комплексне обслуговування підприємців, надаючи послуги з перевезень у країни Європейського Союзу та країни СНД.

Компанія «Карпати-логістик»

Адреса: 80383 Україна, Львівська область, с. Малехів, вул. Нова, 20-а

Тел.: +38 032 224-56-56

E-mail: karpaty.logistik@gmail.com

Веб-сайт: www.karpatylogistik.com.ua

 


 

«ГалТранс-Логістик» 

«ГалТранс-Логістик»

Українська транспортно-експедиційна компанія з центральним офісом у Львові. «ГалТранс-Логістик» працює на ринку міжнародних перевезень вантажів та логістичних послуг, зарекомендувавши себе як стабільного логістичного партнера та успішного гравця ринку. Компанія надає всі види логістичних послуг, починаючи з організації зовнішньоекономічної діяльності компанії, вибору оптимальних схем і маршрутів перевезення та виконання перевезення до організації митних процедур, складування та дистрибуції. Компанія «ГалТранс-Логістик» пропонує наступні види послуг: автомобільні, морські та авіа перевезення, консолідаційні та складські послуги, митне оформлення вантажів, консалтинг.

«ГалТранс-Логістик»

Адреса:  Львів-Малехів, 80383, вул. Нова 20 а, 2 поверх

Тел./факс: +38 032 224-54-16

E-mail: malekhiv@galtrans-logistics.com

Веб-сайт:  www.galtrans-logistics.com

 


 

РАС Логістик

Транспортно-експедиційна компанія «РАС Логістик»

Забезпечує перевезення вантажів по території країн Євросоюзу, Східної Європи та країн СНД усіма видами автотранспорту. Компанія почала свою діяльність в 2006 році.   Комплекс логістичних послуг, який  пропонується фірмою включає:  організацію перевезень вантажів морським транспортом;- внутрішньо портове експедиціювання вантажів; перевезення вантажів авто- та залізничним транспортом; консолідацію вантажів у портах на територіях, прилеглих до Євросоюзу; послуги митного брокера та сертифікація вантажів; консалтинг з питань організації логістичних процесів на підприємствах.

Транспортоно-експедиційна компанія «РАС Логістик»

Адреса: 79018, Україна, м. Львів, вул. O. Степанівни, 47

Тел/факс: +38 032 242-52-66

E-mail: office_lviv@raslogistic.com

Веб-сайт: www.raslogistic.com

 


 

Е. ван Вайк та МОЯ Логістика

Е. ван Вайк та МОЯ Логістика

Спільне українсько-нідерландське підприємство, основним напрямком роботи якого є міжнародні вантажні перевезення та складська логістика.  Компанія надає логістині послуги по всій Європі, зокрема перевезення в країнах Бенелюксу (Бельгія, Нідерланди, Люксембург), Німеччині, Австрії,  Швейцарії,  Італії,  Румунії, Україні. Наявність власних складів у Європі  дозволяє розширити сферу послуг для підприємців.

Е ван Вайк та МОЯ Логістика

Адреса:  81131, Львівська область, Пустомитівський район, с. Солонка. вул. Стрийська,  5

Тел.: +38 032 227-11-01

E-mail: info@evanwijk.net

Веб-сайт:  www.evanwijk.com.ua


Партнери

 Львівська Обласна Державна Адміністрація  Льівська Обласна Рада Львівська Міська РадаInSpirito Львівський Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг  Invest in Lviv  KPMG European Business Association Ernst & Young  Symphony Solutions Львівська торгово-промислова палата A&T Consulting