Invest in Lviv Region

Наша команда


 

 

 

 

Юліан ПИЛИПЧУК

+380 67 723 8994

Займаюсь інвестиціями понад 8 років. Знайомий з актуальними трендами, можливостями та подіями в цій сфері та з людьми, які ці процеси ведуть або прямо чи опосередковано в них залучені. Вмію налагодити співпрацю тих, хто будує, орендує, продає чи купує.

Facebook

 Михайло НОВОСАД

+380 99 478 6708

Володію прикладним досвідом ведення переговорів та налагодження співпраці у різних сферах ведення бізнесу в Україні. Продавав послуги, керував проектами та розвитком логістичної компанії, що спеціалізується на транспортуванні негабаритних вантажів. З 2013 року працював в інвестиційному відділі обласної адміністрації, потім в регіональному офісі державного інвестиційного агентства. В даний час розвиваю проект invest-lvivregion.com.

 

 


 

 Олег КАХНОВЕЦЬ

+380 97 204 7770

Своє професійне кредо я б виловив словами Генрі Форда: «Мій секрет успіху полягає у вмінні зрозуміти точку зору іншої людини і дивитися на речі і з її і зі своєї точки зору.» Це кредо сформувалося як результат мого фахового досвіду, який умовно ділиться на два етапи - приватний бізнес та державна служба. До 2002 року - співзасновник та керівник приватної компанії в сфері FMCG, з 2002 до 2012 - на різних керівних посадах у підрозділах обласної адміністрації (туризм, економіка, інвестиції, енергозбереження); з 2012 - керівник регіонального центру державного агентства з інвестицій. Вмію налагоджувати співпрацю з державними органами та органами місцевого самоврядування, вести переговори та домовлятися і застосовую ці компетенції у інвестиційному консалтингу та бізнес плануванні.

LinkedIn

Альона ЛУБЕНЕЦЬ

+380 98 557 6361

Я експерт з підбору нерухомості. Люблю та знаю свою роботу. Знайду саме те, що ви шукаєте.

 

Адреса: вул. Наукова, 7А, м. Львів, 79000, Україна

тел. +380 32 290 2961

e-mail: lviv.rcid@gmail.com

 

 


Партнери

 Львівська Обласна Державна Адміністрація  Льівська Обласна Рада Львівська Міська РадаInSpirito Львівський Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг  Invest in Lviv  KPMG European Business Association Ernst & Young  Symphony Solutions Львівська торгово-промислова палата A&T Consulting