Invest in Lviv Region

Про регіон


Львівська область унікальний регіон в Україні, який межує з Європейським Cоюзом, і завдяки своєму вигідному географічному розташуванню є своєрідними воротами в Україну для європейців. Львівська область це перехрестя торгівельних шляхів Європи та Азії.

На сьогодні Львівщина є одним з найбільш інвестиційно привабливих регіонів України. Існує багато чинників, які впливають на залучення інвестицій у регіон. Найважливішими для зручності роботи інвесторів є конкурентна оплата праці, розвинута інфраструктура, близькість до кордону, підготовлені території, які можна використовувати під реалізацію інвестиційних проектів.

Постійно зростаючий великий внутрішній ринок відкриває для інвесторів доступ до більш ніж 100 мільйонів споживачів  України, Росії, країн Європи та Азії.

Нашим стратегічним завданням є максимальне спрощення процедури залучення інвестицій в область, запровадження сучасних форм партнерства влади та інвесторів, націлених на узгодження інтересів усіх сторін.

Представляємо Вам Інвестиційний портал Львівської області, на якому можна ознайомитися з основними відомостями про регіон, провідними напрямками та найважливішими показниками економічного розвитку, пріоритетними інвестиційними об'єктами. Нашою метою є розвиток Львівської області як регіону сталого економічного та підприємницького розвитку, що означає впровадження сприятливого для підприємництва середовища.

Запрошуємо Вас до регіону із давньою історією, добрими традиціями та великим потенціалом. Упевнені, що Львівщина стане надійним і перспективним регіоном для розвитку Вашого бізнесу.

Перегляньте наш сайт та послуги, які ми надаємо. Дослідіть інвестиційні проекти та карту на ньому. Залишилися питання - зв'яжіться з нами.

Invest in Lviv Region Team


Партнери

 Львівська Обласна Державна Адміністрація  Льівська Обласна Рада Львівська Міська РадаInSpirito Львівський Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг  Invest in Lviv  KPMG European Business Association Ernst & Young  Symphony Solutions Львівська торгово-промислова палата A&T Consulting