Invest in Lviv Region

IT-компанії


 

Eleks Software

Eleks

ELEKS надає професійні послуги у сфері розробки і локалізації програмного забезпечення, а також створює програмні продукти для вертикальних ринків. Заснована у 1991 році, сьогодні компанія налічує понад 800 спеціалістів і працює на ринках США, Європи та України. Накопичений досвід, талановиті працівники, здатність надавати послуги та створювати рішення високої якості дозволяють компанії ELEKS робити особливий внесок у розвиток бізнесу своїх клієнтів і допомагати їм у досягненні їхніх стратегічних цілей.

Адреса: 79060, Львів, вул. Наукова, 7г

Телефон.: +38 032 297-12-51

Факс: +38 032 244-70-02

Веб-сайт: www.eleks.com 

GlobalLogic

GlobalLogic

GlobalLogic – міжнародна компанія, заснована у 2000 р., один зі світових лідерів у галузі дослідження й розробки програмних продуктів (software R&D). Має 19 філій у дев’яти країнах на трьох континентах світу. Штаб-квартира розташована у США, в передмісті Вашингтону. Серед інвесторів компанії – провідні венчурні фонди: Sequoia Capital, NEA, New Atlantic Ventures та Goldman Sachs. У компанії працює понад 5 тис. інженерів-розробників. За останні 10 років компанія GlobalLogic успішно випустила більш ніж 6 тис. релізів програмних продуктів. На сьогодні компанія співпрацює з понад 175 клієнтами. Український підрозділ компанії GlobalLogic є найбільшою IT-компанією в країні: понад 2700 працівників у Києві, Львові, Миколаєві та Харкові.

Адреса:  Львів, вул. Шептицьких, 26

Телефон.:  +38 032 244-83-47

Веб-сайт: www.globallogic.com.ua

 


  SoftServe
SoftServe

SoftServe — найбільша українська компанія з розробки програмного забезпечення, яка пропонує послуги з виробництва, контролю якості та підтримки інформаційних систем і рішень. З 1993 року компанія SoftServe успішно здійснила понад 2 000 проектів для більше ста провідних компаній з усього світу. SoftServe — компанія, в якій працює понад 4000 професіоналів у різних сферах ІТ. Має розробницькі центри у Львові, Дніпропетровську, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Севастополі, Манілі (Філіппіни). Бізнес-представництва SoftServe діють у Києві, Москві, а також у Бостоні, Лос-Анджелесі та Флориді (США).

Адреса:  79053, вул. В.Великого, 52

Телефон: +380 32 240 9999, +380 32 240 9080

Веб-сайт: www.softserve.ua

 


 

Symphony Solutions

Symphony Solutions

Symphony Solutions - це європейська компанія, що динамічно розвивається, з головним офісом в Амстердамі (Нідерланди) та розробницьким центром у Львові (Україна). Symphony Solutions надає західноєвропейським та американським компаніям високоякісні ІТ, BPO та консалтингові послуги, а отже наші клієнти використовують усі вагомі переваги аутсорсингу.

Наші професійні розробники програмного забезпечення та сертифіковані тестери прагнуть створити найкращі рішення для бізнесу, використовуючи технології широкого спектру. Ми не настільки відрізняємось у тому, що саме ми робимо, але ми справді відрізняємось в тому, як ми це робимо!

Адреса:  79060, Львів, вул. Наукова, 7б

Телефон: +38 032 224-46-90

Веб-сайт: www.symphony-solutions.eu

 


 

Lohika 

Lohika

Компанія Lohika – це провідний постачальник послуг аутсорсингу у сфері інформаційних технологій. Надаэ повний спектр послуг з розробки, тестування, впровадження та підтримки найсучаснішого програмного забезпечення, а також займається реінженірингом і вдосконаленням вже існуючих світових рішень, дотримуючись найвищих стандартів галузі та пропонуючи клієнтам лише якісні та конкурентоспроможні рішення.

Адреса: 79019, Львів, вул. Лемківська 15, 3 поверх

Телефон: +38 032 232-52-41

Веб-сайт: www.lohika.com

 


  

Itera Consulting

Itera Consulting

Компанія Itera Consulting є дочірньою консалтинговою компанією Ітера Груп і надає повний спектр послуг для створення ефективних технологічних рішень: розробка програмного забезпечення та управління ним, мобільні технології, адміністрація ІТ інфраструктури, адміністрування MS SharePoint та тестування.  Відома завдяки своїй швидкості роботи та якості обслуговування, Itera Consulting надає бізнес послуги з офісів у Норвегії, Швеції, Данії та України.

Адреса: 79006, Львів, пл.Ринок, 26, 4 поверх

Телефон: + 38 032 254-01-34

Веб-сайт: www.iteraconsulting.com.ua

 


 

Intelex

Intelex

Компаія надає інтернет послуги по всій Україні та Європі. Головним принципо у створенні сайтів є: професіоналізм, який може дозволити собі кожен. Мета і ціль розробки сайту - бути корисним для клієнтів. Таким чином Інтелекс будує довгострокові відношення з нашими клієнтами. Ідеологія створення сайтів компанією Інтелекс будується на принципах пріоритету та доступності контенту і легкості у використанні, відповідно розробка сайтів відбувається на основі власної Системи Управління Контентом.

Адреса: 79000, м. Львів, вул. Дж. Вашингтона, 4А корпус 11, кв. 45

Телефон: +380 32 243-90-98

Веб-сайт: www.intelex.net.ua

 


 

N-IX 

N-IX

N-iX – це українська інжинірингова компанія, яка розробляє складне технологічне програмне забезпечення. Головним напрямком роботи компанії є створення Dedicated Development Team / Own Development Center. З 2002 року N-iX  забезпечує інноваційні стартапи та компанії-виробники ІТ продуктів висококласними рішеннями, які покращують бізнес її клієнтів. Головний офіс компанії N-iX знаходиться у Львові, другому найбільшому IT-хабі в Україні.  N-iX  є компанією середнього розміру, штат якої складають понад 170 фахівців.

Багато клієнтів зі Сполучених Штатів, Західноєвропейських та Скандинавських країн обрали N-iX через підхід та ставлення до співпраці. Серед них є чимало топових брендів в ІТ індустрії, а саме: Open Text, StreamServe, Anoto, op5, Manodo, Novell, Finatek, Book2Meet, Orbus Software, Schad, Currency Cloud, які на власному досвіді переконалися в якості послуг та технічній експертизі працівників N-iX.
Адреса: Львів, вул. Стороженка 32 (5-7 поверх)
Телефон: +380322295767
Веб-сайт: www.n-ix.com
E-mail: contact@n-ix.com

 


 

Intellias

Intellias - українська компанія, що є лідером на ринку послуг з розробки програмного забезпечення в автомобільній, фінансовій та геолокаційній індустріях. Офіси компанії знаходяться у Берліні, Львові, Києві та Одесі. Intellias визнана найкращим роботодавцем за версією DOU.ua, а також входить у списки 2018 Global Outsourcing 100, Inc. 5000 та GSA UK awards. Сьогодні замовниками Intellias є відомі міжнародні компанії HERE, Playbuzz, CRX Markets, KIA та інші. 

Адреса: 79035, м. Львів, вулиця Наукова, 7д

Телефон: +38 (032) 290-36-90.

Веб-сайт: www.intellias.com

 


 InSpirito

InSpirito - динамічна українська ІТ компанія, що надає професійні послуги у сфері проектування, розробки, тестування, впровадження і підтримки систем програмного забезпечення на міжнародному ринку.

Адреса: м.Львів, вул. Фурманська, 5

Тел.: +38 095 126 23 78

E-mail: info@inspiri.to

www.inspiri.to

 


Партнери

 Львівська Обласна Державна Адміністрація  Льівська Обласна Рада Львівська Міська РадаInSpirito Львівський Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг  Invest in Lviv  KPMG European Business Association Ernst & Young  Symphony Solutions Львівська торгово-промислова палата A&T Consulting