Invest in Lviv Region

Актуально21.06.2017

Група компаній «ІНТАЛЄВ» запрошує Вас 23 червня на практичний інтенсив

від Бориса Старинського

Дата: 23 чкрвня; Київ

Згідно принципів Е. Демінга, ефективність системи на 95% залежить від пристрою самої системи і лише на 5% від персоналу. Компанії, корпорації, проекти - все це системи. Про те, як змінити систему - на практичному інтенсиву.

Про спікера:

Борис Старинський - бізнес-тренер, власник ряду успішних бізнесів, неодноразовий переможець рейтингу «ТОП-100 Кращі топ-менеджери України» пройшов повний курс навчання в «Goldratt Schools»; Головний ідеолог і провідник ідей підвищення якості бізнесу У. Ед Демінга в Україні.

Борис Старинський називає себе фанатом оптимізації бізнесу і пропонує власну методику перетворення фінансових і нефінансових процесів, з якою ви зможете ознайомитися. «Розробка стратегії компанії і оптимізація бізнес-процесів» - це авторський курс, в рамках якого Ви зможете глибше вивчити специфіку стратегічного управління і посилити якість роботи в бізнес-сфері.

06.06.2017

Досягнення нашою державою максимальної енергонезалежності є однією з пріоритетних задач на найближчі десятиліття. Україна має значний потенціал для розвитку відновлюваної енергетики, тож скоротити залежність від традиційних видів палива цілком реально, замінивши їх відновлюваними та альтернативними джерелами енергії. Детальніше...

24.05.2017

Досягнення нашою державою максимальної енергонезалежності є однією з пріоритетних задач на найближчі десятиліття. Україна має значний потенціал для розвитку відновлюваної енергетики, тож скоротити залежність від традиційних видів палива цілком реально, замінивши їх відновлюваними джерелами енергії. Детальніше у Інтерв’ю Голови Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, Володимира Ставнюка, щодо інвестування в “зелену” енергетику.

27.02.2017

Микола Смолінський, президент польського фонду CEASC розмірковує про альтернативи зростання економіки, інституціональних учасників ринку і залученні фондових ресурсів в проекти

20.02.2017

"Щорічно кількість українських компаній в цьому рейтингу зростає. Це свідчення того, що наші успіхи не залишаються поза увагою з боку гравців світового ринку, наша країна здобула репутацію надійного постачальника технічних послуг", - зазначає СЕО Львівського IT-кластеру Степан Веселовський.

27.01.2017

Про це заявив президент Ради Шейх Емад Абу Алруб, виступаючи у четвер, 26 січня 2017 року, на першому засіданні Ради за участю українських та арабських ділових кіл.

"У нас є ідея – створити в Україні банк зі 100% арабським капіталом. Це значно полегшило б вихід на український ринок багатьох арабських компаній", - акцентував Шейх, уточнивши при цьому, що в ході переговорів представники Національного банку та Кабінету міністрів вже попередньо підтримали цю ідею.

"Арабські компанії хотіли б вкладати гроші в сільське господарство, переробну промисловість, а також великі інвестиційні об'єкти. Україна дуже багата країна. Багата на ресурси і людей", - підкреслив шейх.

Раніше арабські банки не могли вийти на український ринок через специфіку ісламського кредитування. Банківська діяльність в арабських країнах заснована на принципах шаріату, які забороняють накладати і стягувати позичковий відсоток, в першу чергу тому, що в ісламі є заборона на "риба" – лихварство. В ісламській системі банк кредитує окремі завдання – банк і позичальник об'єднують свої капітали для фінансування конкретного проекту, при цьому прибуток вони ділять у заздалегідь визначеному порядку і долях, а збитки - в залежності від пайової участі в капіталі.

16.01.2017

Екс-міністр економрозвитку називає головні помилки влади і суспільства і пояснює, як розкочегарити економіку і зробити Україну привабливою для світу

21.12.2016

І чому часто бізнес до цього виявляється не готовим

Україна, здавалося б, повністю втратила свою репутацію в очах інвесторів. Хто захоче вкладати гроші в падаючу економіку, яка, до того ж, знаходиться в стані перманентної політичної нестабільності і млявого військового конфлікту?

Але, мабуть, інвестори вважають інакше. І хоча темпи припливу капіталу в Україну за останні п'ять років значно впали, ще далеко не все втрачено. Так, за підсумками I півріччя 2016 року, згідно з даними Держстату, приплив прямих іноземних інвестицій в українську економіку склав $2,9 млрд. При цьому темпи відтоку капіталу поступово скорочуються. Якщо за I півріччя 2015 року з України було вилучено $351 млн., то за I півріччя нинішнього року ─ $330 млн.

13.12.2016

Найбільший обсяг капіталовкладень надходить у промисловість

За три квартали 2016 року, в економіку країни залучено 204,5 млрд. грн. капітальних інвестицій.

У ЩО ВКЛАДАЮТЬ ІНВЕСТИЦІЇ?

Аналіз факторів за джерелами фінансування.

ВЛАСНІ ТА ДЕРЖАВНІ КОШТИ

ІНОЗЕМНІ ІНВЕСТИЦІЇ

ТЕНДЕНЦІЇ РОКУ, ЩО МИНАЄ

Зростання української економіки, пов’язані з опорою на видобуток та експорт продукції з низькою доданою вартістю, становлять до 2% на рік. З такими темпами нам ніколи не стати країною із сильною та розвинутою економікою, в рейтингах міжнародних організації ми ще довго будемо в групі «країн, що розвиваються».

07.11.2016

24 листопада 2016 року у Києві відбудеться черговий V Міжнародний форум «ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС ДЕНЬ». Мета форуму - об’єднання бізнес-спільнот Польщі та України для започаткування та розвитку спільних проектів, обміну досвідом та визначення стратегічних напрямів співпраці.

Форум буде проходити під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні.

Місце проведення:  НСК Олімпійський, зал “Олімпійський дворик”

(Київ, вул. Велика Васильківська, 55)

Програма форуму

Реєстрація тут

 Партнери

 Львівська Обласна Державна Адміністрація  Льівська Обласна Рада Львівська Міська РадаInSpirito Львівський Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг  Invest in Lviv  KPMG European Business Association Ernst & Young  Symphony Solutions Львівська торгово-промислова палата A&T Consulting