Invest in Lviv Region

Актуально25.10.2016
Кабмін створив Офіс сприяння інвестиціям

Кабінет міністрів прийняв постанову про створення Офісу сприяння інвестиціям і призначив його директора.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні уряду 19 жовтня, передає liga.net.

"Пріоритет номер один - це паростки того економічного зростання, які ми бачимо, і іх потрібно підтримувати. Перше - це залучення інвестицій, це збільшення нашого експорту, розвиток туризму і відновлення промисловості. Це не тільки завдання Офісу, це завдання для всіх нас - центральної влади, як в особі Кабміну і всіх урядових органів, так і завдання місцевої влади, завдання бізнес-омбудсмена", - зазначила перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова.

За словами Маркарової, завданням Офісу є координація діяльності і комунікації з інвесторами в Україні.

Директором Офісу сприяння інвестиціям призначений керівний партнер київського офісу CMS Cameron McKenna LLC Данило Білак.

"У Данила є 25-річний досвід роботи в Україні, він блискучий канадський юрист з великим українським серцем. Ці 25 років він працював з багатьма інвесторами та проблемами їх залучення сюди", - сказав він.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що має намір призначити Данила Білака своїм радником.

Нагадаємо, в серпні 2016 Кабмін оголосив плани створення Офісу сприяння інвестиціям. Планується, що він буде діяти як консультативно-дорадчий орган уряду, буде займатися розвитком інвестиційного потенціалу України, залученням міжнародних топ-інвесторів і супроводом їх інвестицій, просувати країну в світі.Партнери

 Львівська Обласна Державна Адміністрація  Льівська Обласна Рада Львівська Міська РадаInSpirito Львівський Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг  Invest in Lviv  KPMG European Business Association Ernst & Young  Symphony Solutions Львівська торгово-промислова палата A&T Consulting