Invest in Lviv Region

Актуально20.02.2017
13 українських IT-компаній увійшли в топ-100 кращих аутсорсерів світу.

13 українських IT-компаній потрапили в рейтинг 100 кращих постачальників послуг аутсорсингу.

Про це йдеться в рейтингу кращих постачальників послуг аутсорсингу The Global Outsourcing 100, опублікованому Міжнародною асоціацією IAOP, пише Ain.ua.

Серед 12 компаній - як міжнародні бізнеси з великими представництвами в Україні, так і місцеві IT-проекти.

У топ-100 кращих аутсорсерів увійшли: EPAM, Ciklum, ELEKS, Luxoft, N-iX, Miratech, Intetics, SoftServe, Softjourn, Sigma Software, TEAM International Services, Softengi та Program-Ace.

"Щорічно кількість українських компаній в цьому рейтингу зростає. Це свідчення того, що наші успіхи не залишаються поза увагою з боку гравців світового ринку, наша країна здобула репутацію надійного постачальника технічних послуг", - зазначив СЕО Львівського IT-кластеру Степан Веселовський.

"Визнання IAOP для нас свідчить про те, що ми досягли важливого етапу. Той факт, що кількість українських компаній у списку зростає з кожним роком, означає, що українська IT-індустрія знаходиться на правильному шляху. Це - вже третя галузь за рівнем експорту", - зазначає Андрій Павлів, CEO і співзасновник N-iX, яка в цьому році вперше потрапила до рейтингу.

«Global Outsourcing 100» - це щорічний список кращих в світі постачальників аутсорсингових послуг. Рейтинг складається на основі заявок, отриманих і оцінених незалежною суддівською колегією від IAOP.

Основними критеріями для потрапляння в рейтинг є прибутковість, зростання команди, кращі проекти, рекомендації замовників, рівень корпоративної соціальної відповідальності та інновації в схемі постачання послуг замовнику.

Нагадаємо, в минулому році в цьому рейтингу було 10 IT-компаній з України.

За матеріалами інтернет видання «ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА»Партнери

 Львівська Обласна Державна Адміністрація  Льівська Обласна Рада Львівська Міська РадаInSpirito Львівський Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг  Invest in Lviv  KPMG European Business Association Ernst & Young  Symphony Solutions Львівська торгово-промислова палата A&T Consulting