Invest in Lviv Region

Актуально06.06.2017
Чого очікують від конференції InvestEnergyDay?

Питання, де взяти кошти для реалізації енергоефективних ідей, стане ключовим в найбільшій конференції із залучення інвестицій під проекти з альтернативної енергетики InvestEnergyDay. Захід відбудеться 20 червня 2017р. в Торгово-промисловій палаті України і стане продовженням масштабного проекту AlternativeEnergyWeek, покликаного сприяти розвитку відновлюваної енергетики в Україні.

InvestEnergyDay стане майданчиком для спілкування з представниками міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, венчурних фондів, фінансових донорів, грантодавців. Свої доповіді на конференції представлять 20 спікерів, які вже сьогодні поділились з командою InvestEnergyDay очікуваннями від заходу.

Основне - це спілкування і обмін досвідом. Представники міжнародних фінансових організацій побачили чудову можливість для поширення інформації про їх діяльність в Україні та підтримку перспективних проектів з альтернативної енергетики. Не менш важливим є пошук інвесторів та надання допомоги українським бізнесменам вітчизняними фінансовими установами і створення платформи взаємодії інвестора–держави та підприємця. Доповідачі наголошують на необхідності обговорення в ході конференції існуючих законодавчих прогалин та бар'єрів для розвитку сфери альтернативної енергетики.

 

Якщо у Вас є готовий бізнес-план, енергоефективна ідея чи Ви просто замислюєтесь над використанням переваг альтернативної енергетики, але не знаєте де і як отримати необхідні кошти, InvestEnergyDay саме для Вас. Відвідайте конференцію 20 червня 2017 року і отримайте усі необхідні рекомендації та досвід для реалізації власного енергоефективного проекту.

 

Приєднуйтесь до важливої події - станьте частиною енергонезалежного майбутнього України!

 

Деталі заходу

 

Дата:20 червня 2017р.

Місце:Торгово-промислова палата України, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Вартість квитка: 3 000 грн.

Сайт:http://aew.com.ua/event/invest-energy-day/

Facebook: https://www.facebook.com/AlternativeEnergyWeek/?fref=tsПартнери

 Львівська Обласна Державна Адміністрація  Льівська Обласна Рада Львівська Міська РадаInSpirito Львівський Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг  Invest in Lviv  KPMG European Business Association Ernst & Young  Symphony Solutions Львівська торгово-промислова палата A&T Consulting