Invest in Lviv Region

Інвестиційні об'єкти 

"Ділянки Браунфілд" або "Вільні виробничі площі"

Промислові земельні ділянки, які в даний час не використовуються за призначенням, але містять елементи промислової інфраструктури (будівлі, споруди, комунікації тощо) і можуть бути повторно використані в промислових цілях. Такі ділянки найчастіше зустрічаються у місцях, які в минулому були промисловими центрами, але через ряд причин, втратили свої позиції.

                   

"Ділянки Грінфілд" або "Вільні земельні ділянки"

«Ділянки Грінфілд» – земельні ділянки, які вільні від будь-яких забудов, грунт на яких ніколи не розроблявся. Землі такого типу найчастіше зустрічаються у містах і на приміських територіях та різко контрастують з розвинутими навколишніми ділянками. Інколи такі ділянки в минулому використовувалися для сільськогосподарських потреб (наприклад, як пасовище), але здебільшого – це поля та пустирі, що є частиною міських та приміських ландшафтів.


 


Партнери

 Львівська Обласна Державна Адміністрація  Льівська Обласна Рада Львівська Міська РадаInSpirito Львівський Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг  Invest in Lviv  KPMG European Business Association Ernst & Young  Symphony Solutions Львівська торгово-промислова палата A&T Consulting